Pénzügyi asszisztens

Megelégszel az elméleti tudással? Szereted a kötöttségeket?

Nem izgat a szakmai fejlődés? Nem szereted a pörgést?

Akkor sajnos nem te vagy a mi emberünk.

Ellenkező esetben van egy jó hírünk:

A Chameleon Smart Home csapata keresi új munkatársát

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

pozícióban

Te leszel az emberünk, amennyiben

  • magas adminisztrációs képességgel rendelkezel
  • precíz vagy a saját munkádra
  • jó kommunikációs és szervezési készséged van
  • gazdasági alapvégzettséggel rendelkezel
  • gyorsan tanulsz, és terhelhető vagy
  • jól beszélsz angolul

Feladatok:

  • számlázások ügyintézése
  • szerződések kezelése
  • workshopok, előadások szervezése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, partnerekkel
  • irodavezetői feladatok
  • vezetői asszisztensi feladatok

Előnyt jelent, ha:

  • pályázatmenedzselési tapasztalattal rendelkezel
  • van startup környezetben szerzett tapasztalatod
  • szereted a pizzát

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés
  • professzionális, mégis családias “startup” közeg
  • versenyképes fizetés

Ha szeretnél érdekes projekteken dolgozni, és folyamatosan fejlődni, küldd el nekünk e-mailben FÉNYKÉPES önéletrajzodat! A levél tárgyába írd bele a betöltendő pozíciót is.

e-mail címünk: job@chameleon.sh